20
Ara

Kayıt olmak ve giriş

Kayıt olmak ve giriş

Kayıt olmak ve hesabızı ilk kampanya gönderimi için hazırlamak

Kurumsal sitemizde bulunan “Ücretsiz Kayıt” veya “Hemen Kaydol” butonlarını tıklayarak ( Direk link için: burayı tıklayın )kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Açılan kayıt sayfasında sorulan bilgiler sırasıyla;

 • Ad, Soyad, Email : Firmanızda elektronik pazarlama yönetimi işlemlerini gerçekleştirecek olan ve bizimle doğrudan irtibat kuracak kontak kişi bilgilerini giriniz.
 • Şirket : Bir firmayı temsilen kayıt oluyorsanız Firma ismini giriniz. Eğer firma değilseniz pazarlamak için kullanacağınız ürün ve ya hizmetin ismini girebilirsiniz.
 • Login, Password : Sistemimize giriş için kullanacağınız kullanıcı adı ve şifreyi belirleyiniz.
 • Bölge ve Saat dilimi : Türkiye’deki kullanıcılarımız için zaten seçili olup başka bir işaretleme yapmaya gerek yoktur.Ancak gönderilerinizi farklı ülkelerin zaman dilimlerine göre gerçekleştirmek isterseniz bu durumda uygun olan bölge ve saat dilimini seçebilirsiniz.

Bilgilerinizi uygun formatta girmezseniz eğer formun alt kısmında hata mesajı görünür. Eğer tüm bilgiler gerektiği gibi girilmiş ise kayıt olurken kullandığınız eposta adresinize doğrulama emaili gönderilecektir. Email tarafınıza ulaştıktan sonra email taslağı içinde bulunan doğrula butonunu kullanarak hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Kurumsal sitemizde bulunan “Log-in” bağlantısını tıklayarak ( Direk link için: burayı tıklayın ) kayıt olurken belirttiğiniz kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptım, nasıl gönderime hazır hale getireceğim?

Solda bulunan menüden Gönderi merkezi – Email gönder tıklayın Açılan sayfada “test maili göndereceğim” butonunu tıkladığınızda bir uyarı mesajı alacaksınız “Kampanya başlatmak için gönderen bilgilerinizi güncellemelisiniz!” hemen altında bulunan Gönderen bilgilerimi güncelle butonunu tıklayarak ilgili güncelleme formuna ulaşabilirsiniz. Bu formdaki bilgiler sırasıyla;

 • From Name : Göndereceğiniz emailde varsayılan gönderen adı olarak kullanılacaktır. (Örn: Postatr eMarketing)
 • From Address : Gönderim yapacağınız varsayılan email adresidir. @posta100.com sabittir. Sadece bir isim giriniz.(Örn: "postatremarketing" girdiğinizde otomatik olarak "postatremarketing@posta100.com" üzerinden mail gönderecek şekilde hazırlanır.)
 • Reply : Mail kampanyanıza verilen cevapların ulaşacağı varsayılan email adresidir.Sisteme kayıt olurken kullandığınız adres otomatik olarak burada çıkar ancak bu adresi kullanmak istemiyorsanız “Yeni Ekle” butonunu kullanarak farklı bir email adresi ekleyebilirsiniz (Yeni eklenen email adresi yine doğrulama gerektirir).
Bilgileri doğru yazdıktan sonra Güncelle butonunu tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Bundan sonra başlatacağınız email kampanyaları için varsayılan gönderen bilgileriniz seçili olarak gelecektir.


Gönderen hesaplarınızı yönetmek için Yönetim Merkezi -> Hesap Ayarları menüsü kullanabilirsiniz

Gönderen bilgilerimi güncelledim, nasıl gönderi yapabilirim ?

Toplu email sistemi kullanım klavuzu için burayı tıklayın.

  

 Comments (0)

     Leave A Comment

  yorumlarda görünecektir

  paylaşılmaz, görüntülenmez

  max 1500

  Kampanya, duyuru, bilgilendirme veya yeni bloglar için mail gönderebilirsiniz (Postatr müşterilerini kapsamaz & mail adresiniz sadece postatr.com firmasına özel mailler için kullanılır.)