10
May

Sık Sorulan Sorular

Genel

Ürünümüzü satın alarak data&üye yönetimi gibi her şirketin ihtiyaç duyduğu temel yönetim araçlarınızı sadece tıklamalarla kullanırken, dijital ve sosyal kampanyalarınızı (email, anket) hızlı ve pratik olarak oluşturabilir ve etkilerini raporlayabilirsiniz.
Paneli İngilizce ve Türkçe dil seçenekleriyle kullanabilirsiniz
Tüm dünya dillerinde içerik, From bilgisi ve konu bilgisi gönderebilirsiniz.
Hafta içi 09:00-18:00 arasında hizmet vermekteyiz.

Kayıt ve giriş

Kayıt olurken kullandığınız email adresinden destek @ postatr.com adresine konuyu bildirdiğinizde kısa süre içinde aktivasyon işleminiz gerçekleştirilecektir.
Eğer kayıt olmadıysanız burayı tıklayın veya aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırın
https://panel.postatr.com/webinterface/signup.aspx

Şifrenizi unuttuysanız yeniden almak için burayı tıklayın veya aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırın
https://panel.postatr.com/login.aspx

Ödeme koşulları

Bu ürün satın alınmadan önce tüm temel modülleri ile birlikte denemeye açık bir ürün olup iadesi bulunmamaktadır. Ancak aylık paketlerden herhangi birini kullanıyorsanız müşteri panelinden istediğiniz zaman iptal, upgrade, downgrade gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ödemeler veya faturalandırma ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız destek ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.
Kullandığınız pakete göre değişir. Aylık paketlerde her ay tekrar eden sabit fiyat uygulanır.Kredili paketlerde kullanım sınırlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.Ön ödemeli olup ödeme alındıktan sonra kullanılmaya başlanır.Aylık paketler data sayısının durumuna göre herhangi bir anda değiştirilebilir veya iptal edilebilir.

Ürün ve kullanım

Veritabanı alanlarınızı tanımladıktan sonra, kopyala&yapıştır kullanarak, dosyanızın yerini göstererek toplu olarak veya teker teker datalarınızı sisteme aktarabilirsiniz.
Postatr template hazırlayıcıyı kullanabilir veya diğer modüllerimizle kendi tasarımlarınızı otomatik HTML koduna çevirebilirsiniz. Tasarımlarını kaydedip daha sonra tekrar güncelleyebilirsiniz.
Mesai saatleri içerisinde her türlü soru veya sorunlarınızı destek @ postatr.com adresine iletebilirsiniz.Problemin veya sorunun durumuna göre 1 saat ile 2 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır.
Hızlı başlangıç klavuzuna ulaşmak için burayı tıklayın
Bir izinli pazarlama firması olarak müşterilerimize data veya üye sağlamıyoruz.Kullanıyor olduğunuz platform sadece size ait dataya kampanya göndermeniz için altyapı sunmaktadır.
Yardım dökümanlarına ulaşmak için burayı tıklayın veya aşağıdaki linki tarayıcınıza yapıştırın
http://blog.postatr.com/emailmarketing_help
Kayıt olurken, ihtiyacınıza uygun paketi seçerken veya ödemelerinizi gerçekleştirirken bir sorun yaşamamanız için ürünümüzü satın almadan önce mutlaka incelemeniz & anlamanız gereken bilgilere ulaşmak için işlem rehberi bağlantısını tıklayınız.