7
Mar

Hizmete ait ödemelerimi nasıl gerçekleştireceğim ?

Hizmete ait ödemelerimi nasıl gerçekleştireceğim ?

Yönetici panelinde faturalarınızı ve ödemelerinizi takip edebilir ve detaylı fatura bilgilerine ulaşabilirsiniz. Son ödemeleriniz ve faturalarınızın kopyalarına ulaşabilirsiniz.Fatura bazlı, toplu veya kısmi ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi Havale yolu ile veya kredi kartı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

İlk kez ödeme yapıyorum veya kullandığım paketi yükseltmek istiyorum

Ana sayfada bulunan "SATIN AL & YÜKSELT" ve ya "UPGRADE" butonuna tıklayın ve yeni paket için veri&üye adedi ile aylık veya kredili gönderim limitinize uygun paketi seçin ve fiyat bilgisi üzerine tıklayın.
Açılan sayfada yeni paket bilgilerini doğruladıktan sonra ödeme yönteminizi seçip ihtiyaç duyulan bilgileri girdikten sonra sözleşmeyi onaylayıp ödemeyi yap butonuna tıklayın.

Eski faturalarımı & borçlarımı ödemek istiyorum.

Yönetim merkezi - Fatura ve Ödemeler menüsü kullanarak veya ana sayfada bulunan hızlı erişim menüsünden Faturalarım tıklayarak ödeme yönetimi sayfasına ulaşabilirsiniz.

Tek bir fatura bedelini ödemek istiyorsanız fatura listesindeki kayıtların sağında bulunan ödeme ikonunu kullanabilirsiniz. Toplu veya kısmi ödeme için “Ödeme Yap” butonunu tıklayın.
Açılan sayada ödeme yönteminizi seçip gerekli bilgileri girdikten sonra “Ödeme Yap” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  

 Comments (0)

       Leave A Comment

    yorumlarda görünecektir

    paylaşılmaz, görüntülenmez

    max 1500

    Kampanya, duyuru, bilgilendirme veya yeni bloglar için mail gönderebilirsiniz (Postatr müşterilerini kapsamaz & mail adresiniz sadece postatr.com firmasına özel mailler için kullanılır.)