10
Mar

İşlem Rehberi

İşlem Rehberi

Kayıt olurken, ihtiyacınıza uygun paketi seçerken veya ödemelerinizi gerçekleştirirken bir sorun yaşamamanız için ürünümüzü satın almadan önce incelemeniz & anlamanız gereken bilgilere bu dökümanı kullanarak ulaşabilirsiniz. Temelde 3 adımda tamamlanacak ve sadece birkaç dakika sürecek olan işlemlerinizi tamamladıktan sonra kurulum ve aktivasyonunuz otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

Nasıl kayıt olacağım?

Bu ürünü kullanabilmeniz için (ücretsiz veya ücretli) önce kayıt olmalısınız. Kayıt olmak ücretsizdir ve kayıt olduğunuzda tüm modülleri ile birlikte test edebilirsiniz. Ücretsiz kullanımda bazı limitler mevcuttur. Postatr bu limitleri ihtiyaçlarınıza göre belirlemiştir ve herhangi bir anda değiştirme hakkını saklı tutar.

Kayıt olma işlemi ve hesap kurulumu için kayıt olmak ve giriş bağlantısını tıklayın.

Hangi paketi seçeceğim?

Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra ihtiyacınıza en uygun paketi seçmelisiniz. Farklı ödeme ve kullanım şekilleri değerlendirildiğinde ürünün kullanımı için birkaç farklı seçenek mevcut.

Hangi paketi seçmeniz gerektiği konusunda detaylı bilgi için Satın alırken hangi paketi seçmeliyim? bağlantısını tıklayın.

Ödemelerimi nasıl gerçekleştireceğim?

Uygun paketi seçtikten sonra aktivasyonunuzun tamamlanması için ödeme yapmanız beklenir.Ödeme konusundaki detaylar için ödemelerimi nasıl gerçekleştireceğim? bağlantısını tıklayın.

Postatr, ana iş kolu email pazarlama olan bir izinli pazarlama firmasıdır. Üyelerinizden izin almadan yapılan gönderilerinizin spam olduğunu unutmayın.Anti-spam politikamız ve gizlilik ilkelerimizi okuyabilirsiniz.

Panel kullanımı için Kolay ve hızlı kullanım dökümanını inceleyebilirsiniz.

  

 Comments (0)

       Leave A Comment

    yorumlarda görünecektir

    paylaşılmaz, görüntülenmez

    max 1500

    Kampanya, duyuru, bilgilendirme veya yeni bloglar için mail gönderebilirsiniz (Postatr müşterilerini kapsamaz & mail adresiniz sadece postatr.com firmasına özel mailler için kullanılır.)